WYKAZ

CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI LUBUSKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE – na dzień 30.01.2018r.

 

LP.IMIĘ I NAZWISKOMIASTO
1.Bakalarz-Wojnowski Zbigniew
Biuro Wyceny Nieruchomości
ul. Bema 3 "b"
66-620 Gubin
Tel: 668 456 388
E-mail: rzeczoznawca.bakalarz@wp.pl
Uprawnienia: 6387
Gubin
Krosno Odrzańskie
2.Banik Stanisław
Uprawnienia : 938
3.Bazydło Janusz
BIURO SZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI I ZARZĄDZANIA
ul. M.C. Skłodowskiej 3/14, Zielona Góra
Tel: 601 938 486
E-mail: janusz@bazydlo.pl
Strona internetowa: www.janusz.bazydlo.pl
Uprawnienia: 178
Zielona Góra
4.Chrzanowski Andrzej
Uprawnienia: 434

5.Cytrycka Marta
WYCENA NIERUCHOMOŚCI
ul. Słowiańska 5, 67-106 Otyń
Tel: 603 129 685
E-mail: martacytrycka@wp.pl
Uprawnienia: 5189
Nowa Sól, Otyń
6.Czermiński Sławomir
Uprawnienia: 437
7.Daniszewska Ewa
Kunowice ul.Słubicka 2c, 69-100 Słubice
Tel: 503 025 602
E-mail: ewa-daniszewska@o2.pl
Uprawnienia: 943
Słubice, Kunowice
8.Daniszewski Jarosław
NIERUCHOMOŚCI
Kunowice ul.Słubicka 2c, 69-100 Słubice
Tel: 600 915 549, 95 758 24 64
E-mail: daniszewski@interia.pl
Strona internetowa: daniszewski.w.interia.pl
Uprawnienia: 2131
Słubice, Kunowice
9.Dziewiałtowski-Gintowt Łukasz
LDG WYCENY
Nowy Tomyśl
Tel: 782 496 296
E-mail: ldg@interia.pl
Uprawnienia: 5941
Nowy Tomyśl
10.Fedorowicz Agnieszka
CENTRUM NIERUCHOMOŚCI
ul. L. Bittnera 11, 68-200 Żary
Tel: 664 143 134
E-mail: biuro@rzeczoznawca-zary.pl
Uprawnienia: 5534
Żary
11.Gawryś Marta
MGN Marta Gawryś Nieruchomości
Kęszyca Leśna
Tel: 798 348 192
E-mail: rzeczoznawca_mg@wp.pl
Uprawnienia: 6352
Kęszyca Leśna
12.Gemiński Tomasz
Tel: 602 296 701
Email: geminski@o2.pl
Uprawnienia: 6617
Żary
13.Grabarczyk Dariusz
Biuro Wycen Nieruchomości i Rzeczoznawstwa Majątkowego
ul. B. Krzywoustego 3/1A
65-039 Zielona Góra
Tel: 601 790 906, 68 324 42 17
E-mail: d.grabarczyk@op.pl
Strona internetowa: www.bwnirm.pl
Uprawnienia: 948
Zielona Góra
14.Grygorczyk Wiesława
Nieruchomości-Wyceny-Projektowanie
ul. Tatrzańska 2, 68-200 Żary
Tel: 782 788 733, 68 363 91 94
E-mail: wgrygorczyk@gmail.com
Uprawnienia:831
Żary
15.Hugiel - Więckowska Maja
Tel: 781 496 999
E-mail: maja@hugiel-wieckowska.pl
Strona internetowa: www.hugiel-wieckowska.pl
Uprawnienia: 7004
Zielona Góra
16.Jakubiak Irena
Uprawnienia: 2352
17.Janikula Wiesława
Uprawnienia: 5610
18.Jantarska Rozalia
Uprawnienia: 1442
19.Jędrasiak Elżbieta
Uprawnienia : BRAK
20.Kłosowski Sławomir
Uprawnienia : 5890
E-mail: slawomirklosowski@poczta.onet.pl
Głogów, Ruszowice
21.Kosiorowska Jolanta
Uprawnienia: 5322
22.Królczyk Romuald
Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
ul. Armii Ludowej 15, Zielona Góra
Tel: 68 325 42 36
E-mail: krm99@interia.pl
Uprawnienia: 1587
Zielona Góra
23.Księżak Robert
Biuro Wycen Nieruchomości
ul. Stefana Wyszyńskiego 1A
65-001 Zielona Góra
tel. 600 803 557
E-mail: info@rzeczoznawca.pro
Strona internetowa: www.rzeczoznawca.pro
Uprawnienia: 5343
Zielona Góra
24.Kuberka Stanisław
Uprawnienia: 2586
25.Kucharska Magdalena
Tel: 502 237 974
E-mail: kucharska@rzeczoznawcy.zgora.pl
Strona internetowa: www.rzeczoznawcy.zgora.pl
Uprawnienia: 5451
Zielona Góra
26.Malicki Henryk
Uprawnienia: 443
27.Marciniak Ewa
WYCENA NIERUCHOMOŚCI Ewa Marciniak
ul. Piotra Skargi 20
67-200 Głogów
Oddział / 67-200 Serby ul. Polna 12
Tel. 76 833 14 94, 609 462 230
E-mai: marciniak.sc@wp.pl
Strona internetowa: www.marciniak.glogow.pl
Uprawnienia: 2360
Głogów
28.Marszał Daniel
Biuro Wyceny Nieruchomości
Radoszyn 30a,66-213 Skąpe
Tel: 668 216 686
E-mail: danielmarszal@wp.pl
Uprawnienia: 5825
Radoszyn
29.Marynowska-Małycha Kamila
Wycena Nieruchomości PROESTIM
Tel: 602 379 367
E-mail: kamila.malycha@proestim.pl
Uprawnienia: 5066
Zielona Góra
30.Masternak Henryk
Biuro Konsultingowo-Projektowe GEOMASTER
Al. Konstytucji 3-go Maja 15
65-805 Zielona Góra
Tel: 601 938 525, 68 324 11 04,
E-mail: geomaster@hot.pl
Uprawnienia: 951
Zielona Góra
31.Maśko Józef
Biuro Obsługi Nieruchomości "JOMAS"
ul. Boh. Westerplatte 11, pok. 506
65-034 Zielona Góra
Tel: 601 934 491, 68 322 19 78
E-mail: jomas@jomas.pl
Uprawnienia: 444
Zielona Góra
32.Matuszczak Marek
Uprawnienia: 1285
33.Matysiak Aleksandra
Uprawnienia: 2465
34.Mazurek Mariusz
Biuro Wycen i Obrotu Nieruchomościami ,,MM''
Sulechów
Tel: 603 77 89 07, 609 903 222, 68 385 51 36
E-mail: mmazurek@mmazurek.pl
Strona internetowa: www.mmazurek.pl
Uprawnienia: 2674
Sulechów
35.Mądraszek Henryk
Krosno Odrzańskie
Tel: 696 025 337
E-mail: hmadraszek@wp.pl
Uprawnienia: 2944
Krosno Odrzańskie
36.Medwediuk Olga
Wycena Nieruchomości
Tel: 694 662 675
E-mail: omedwediuk@go2.pl
Uprawnienia: 4972
Zielona Góra
37.Miech Zenon
CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI
ul. Chopina 21, 65-032 Zielona Góra
Tel: 601 179 872
E-mail: biuro@miech.eu
Strona internetowa: www.miech.eu
Uprawnienia: 4423
Zielona Góra
38.Milej Bogumiła
Uprawnienia: 2361
39.Mińczyk Jerzy
Uprawnienia: 1267
40.Okła Marta
Głogów
Tel: 793 979 404
E-mail: martaokla@interia.pl
Uprawnienia: 7154
Głogów
41.Panyło Mieczysław
Uprawnienia: 742
42.Papier Włodzimierz
Uprawnienia: 4059
43.Paprocka Urszula
Zakład Usług Wielobranżowych ABRYS
ul. Boh. Westerplatte 11, pok. 506
65-034 Zielona Góra
Tel: 601 782 472, 68 322 18 01
E-mail: abrys@jomas.pl
Uprawnienia: 954
Zielona Góra
44.Pierzchlewicz Barbara
Tel: 68 451 77 08
E-mail: abito@o2.pl
Uprawnienia 6089
Zielona Góra
45.Pierzchlewicz Eugeniusz
Uprawnienia: 4197
46.Piwoński Zbigniew
Uprawnienia: 2704
47.Reutt Tadeusz
Uprawnienia: 1275
48.Samborska Gabriela
Uprawnienia: 1146
49.Sikora Małgorzata
Uprawnienia: 1000
50.Stankiewicz Tomasz
Uprawnienia: 5072
51.Stępień Agnieszka
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego
Zielona Góra
tel. 511 069 224
E-mail: stepien.rzeczoznawca@gmail.com
Uprawnienia: 5847
Zielona Góra
52.Szczotka Piotr
ENERGBUD Wycena Nieruchomości i Budownictwo
Tel: 508 115 807
E-mail: energbud@wp.pl
Uprawnienia: 6274
Nowa Sól
53.Szymaniec Roman
Uprawnienia: 957
54.Szymańska Bożena
Uprawnienia: 2951
55.Szymczak Marek
Buczyna
Tel: 603 271 786
E-mail: maszymcz@wp.pl
Uprawnienia: 7104
Buczyna
56.Ugrynowicz Edyta
WYCENA NIERUCHOMOŚCI
ul.Chmielna 12, 65-261 Zielona Góra
Tel: 608 067 964
E-mail: edytaugrynowicz@wp.pl
Uprawnienia: 5445
Zielona Góra
57.Wasilewski Ryszard
Biuro Usług Geodezyjnych i Wyceny Nieruchomości
Zielona Góra
Tel: 601 709 121
E-Mail: wasilewski-zg@wp.pl
Uprawnienia: 1278
Zielona Góra
58.Zemleduch Michał
Lubsko
Tel: 601 856 366
E-mail: bbuiazyl@poczta.pnet.pl
Uprawnienia: 450
Lubsko
59.Zych Jerzy
BIURO SZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI
ul. Wyspiańskiego 13,
65-036 Zielona Góra
Tel: 601 573 618, 68 324 79 08 Tel/Fax 68 452 52 13
E-mail: bsnjz@bsnjz.pl
Strona internetowa: www.bsnjz.pl
Uprawnienia: 451
Zielona Góra