WYKAZ

CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI LUBUSKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE – na dzień 04.08.2022 r.

 

LP.IMIĘ I NAZWISKOMIASTO
1.Bakalarz-Wojnowski Zbigniew
Biuro Wyceny Nieruchomości
ul. Bema 3 "b"
66-620 Gubin
Tel: 668 456 388
E-mail: rzeczoznawca.bakalarz@wp.pl
Uprawnienia: 6387
Gubin
Krosno Odrzańskie
2.Banik Stanisław
Uprawnienia : 938
Zielona Góra
3.Chrzanowski Andrzej
Uprawnienia: 434

Zielona Góra
4.Cytrycka Marta
WYCENA NIERUCHOMOŚCI
ul. Słowiańska 5, 67-106 Otyń
Tel: 603 129 685
E-mail: martacytrycka@wp.pl
Uprawnienia: 5189
Nowa Sól, Otyń
5.Daniszewska Ewa
Kunowice ul.Słubicka 2c, 69-100 Słubice
Tel: 503 025 602
E-mail: ewa-daniszewska@o2.pl
Uprawnienia: 943
Słubice, Kunowice
6.Daniszewski Jarosław
NIERUCHOMOŚCI
Kunowice ul.Słubicka 2c, 69-100 Słubice
Tel: 600 915 549, 95 758 24 64
E-mail: daniszewski@interia.pl
Strona internetowa: daniszewski.w.interia.pl
Uprawnienia: 2131
Słubice, Kunowice
7.Dziewiałtowski-Gintowt Łukasz
LDG WYCENY
Nowy Tomyśl
Tel: 782 496 296
E-mail: ldg@interia.pl
Uprawnienia: 5941
Nowy Tomyśl
8.Gemiński Tomasz
Tel: 602 296 701
Email: geminski@o2.pl
Uprawnienia: 6617
Żary
9.Grabarczyk Dariusz
Biuro Wycen Nieruchomości i Rzeczoznawstwa Majątkowego
ul. B. Krzywoustego 3/1A
65-039 Zielona Góra
Tel: 601 790 906, 68 324 42 17
E-mail: d.grabarczyk@op.pl
Strona internetowa: www.bwnirm.pl
Uprawnienia: 948
Zielona Góra
10.Hugiel - Więckowska Maja
ul. Oskara Kolberga 12
65-012 Zielona Góra
tel. 781 496 999
E-mail: maja@hugiel-wieckowska.pl
WEB: hugiel-wieckowska.pl
Uprawnienia: 7004
Zielona Góra
11.Jakubiak Irena
Uprawnienia: 2352
Leszno
12.Jantarska Rozalia
Uprawnienia: 1442
Zawada
13.Jędrasiak Elżbieta
Uprawnienia : BRAK
Członek wspierający
Zielona Góra
14.Kolasa Dawid Marcin
Uprawnienia nr 7712
tel. 697 071 979
Sulechów
15.Kłosowski Sławomir
Uprawnienia : 5890
E-mail: slawomirklosowski@poczta.onet.pl
Głogów
16.Lewandowicz Agata
Uprawnienia : BRAK
Członek wspierający
Nowe Biskupice
17.Marszał Daniel
Biuro Wyceny Nieruchomości
Radoszyn 30a,66-213 Skąpe
Tel: 668 216 686
E-mail: danielmarszal@wp.pl
Uprawnienia: 5825
Radoszyn
18.Masternak Henryk
Biuro Konsultingowo-Projektowe GEOMASTER
Al. Konstytucji 3-go Maja 15
65-805 Zielona Góra
Tel: 601 938 525, 68 324 11 04,
E-mail: geomaster@hot.pl
Uprawnienia: 951
Zielona Góra
19.Maśko Józef
Biuro Obsługi Nieruchomości "JOMAS"
ul. Boh. Westerplatte 11, pok. 506
65-034 Zielona Góra
Tel: 601 934 491, 68 322 19 78
E-mail: jomas@jomas.pl
Uprawnienia: 444
Zielona Góra
20.Maśko Urszula
Zakład Usług Wielobranżowych ABRYS
ul. Boh. Westerplatte 11, pok. 506
65-034 Zielona Góra
Tel: 601 782 472, 68 322 18 01
E-mail: abrys@jomas.pl
Uprawnienia: 954
Zielona Góra
21.Matuszczak Marek
Uprawnienia: 1285
Leszno
22.Matysiak Aleksandra
Uprawnienia: 2465
Brzezie
23.Mazurek Mariusz
Biuro Wycen i Obrotu Nieruchomościami ,,MM''
Sulechów
Tel: 603 77 89 07, 609 903 222, 68 385 51 36
E-mail: mmazurek@mmazurek.pl
Strona internetowa: www.mmazurek.pl
Uprawnienia: 2674
Sulechów
24.Mądraszek Henryk
Krosno Odrzańskie
Tel: 696 025 337
E-mail: hmadraszek@wp.pl
Uprawnienia: 2944
Krosno Odrzańskie
25.Miech Zenon
CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI
ul. Chopina 21, 65-032 Zielona Góra
Tel: 601 179 872
E-mail: biuro@miech.eu
Strona internetowa: www.miech.eu
Uprawnienia: 4423
Zielona Góra
26 .Milej Bogumiła
Uprawnienia: 2361
Zielona Góra
27.Mińczyk Jerzy Uprawnienia: 1267Zielona Góra
28.Okła Marta
Głogów
Tel: 793 979 404
E-mail: martaokla@interia.pl
Uprawnienia: 7154
Głogów
29.Opalińska Anna
A&M Consulting S.C.
amconsulting.pl/wycena-nieruchomosci
tel. 601560029
e-mail: anna.opalinska@amconsulting.pl
Uprawnienia: 8072
Zielona Góra
30Papier Włodzimierz
Uprawnienia: 4059
Zielona Góra
31.Pierzchlewicz Barbara
Tel: 68 451 77 08
E-mail: abito@o2.pl
Uprawnienia 6089
Zielona Góra
32.Pierzchlewicz Eugeniusz
Uprawnienia: 4197
Zielona Góra
33.Reutt Tadeusz
Uprawnienia: 1275
Zielona Góra
34.Sikora Małgorzata
Uprawnienia: 1000
Zielona Góra
35Stankiewicz Tomasz
Uprawnienia: 5072
Żagań
36.Szczotka Piotr
ENERGBUD Wycena Nieruchomości i Budownictwo
Tel: 508 115 807
E-mail: energbud@wp.pl
Uprawnienia: 6274
Nowa Sól
37.Szymaniec Roman
Uprawnienia: 957
Gubin
38.Szymańska Bożena
Uprawnienia: 2951
Sulechów
39.Szymczak Marek
Buczyna
Tel: 603 271 786
E-mail: maszymcz@wp.pl
Uprawnienia: 7104
Buczyna
40.Zemleduch Michał
Lubsko
Tel: 601 856 366
E-mail: bbuiazyl@poczta.pnet.pl
Uprawnienia: 450
Lubsko